З днем вчителя вітали освітян громади

Покоління нові виростають на їх очах… У руках вчителів – доля наших дітей, не більше, й не менше. Разом із батьками освітяни несуть велику відповідальність – бути прикладом та вказувати шлях, формувати світогляд юних українців – жителів нашої громади. В непрості часи змін та реформ працівникам освіти також доводиться самим навчатись і формувати нові підходи до традиційних шкільних завдань.

Чим більше в людини робочих навантажень, тим більша її потреба у відпочинку. В тому, що приносить радість, не дає вигорати і втрачати життєві сили. Для того, аби про важливу вчительську працю можна було сказати вголос, і не один, а десятки і сотні голосів – існує їх професійне свято. Привітання, слова вдячності та підтримки отримують освітяни у першу неділю жовтня від своїх учнів та їх батьків, колег, друзів і рідних.

5 жовтня у Теребовлі в Центрі культури і дозвілля організували спеціальну концертну програму для всіх вчителів та працівників дошкілля об’єднаної громади. Урочистим доповненням до концерту став інструментальний супровід від мистецької школи, яким зустрічали в цей день освітян, солодкі частування та оформлена тематична фотозона. А ізюминкою заходу – участь в концертній програмі відомого гумориста, заслуженого артиста України Грицька Драпака.

Більше фото на сторінці: День вчителя у Теребовлянській громаді

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − seven =