Відкриття ялинки у Теребовлі: вистава, банс, засвічення ілюмінації

Рік, що добігає кінця, приніс нашій громаді багато вдалих справ та нових завдань, які необхідно вирішувати. І якщо для когось кінець року – це підбиття фінансів та звітність, для когось – підготовка до родинних зустрічей та святкового застілля, то для працівників культури і Молодіжної міської ради – це щоденні репетиції допізна та концентрація усіх зусиль, щоб створити атмосферу свята не лише у власному домі, а й у рідному місті – у Теребовлі!

28 грудня в центрі нашої громади засяяла головна новорічна ялинка, яку відкривали традиційною святковою виставою від Молодіжної міської ради та Центру КіД м.Теребовля.

Дарувати один одному казку, берегти кохання, пам’ятати свої традиції та засвітити ялинку – головний символ зимових свят – такі завдання Нового 2019-го року виконали на сцені троє головних героїв: Веселун, Мудрагель та Скромняга. Не без допомоги, звісно, інших персонажів: лісових звірят, чарівних фей та самих звичайних, але натхненних, творчих і люблячих теребовлянців.

Дати старт засвіченню святкової ілюмінації запросили теребовлянського міського голову Сергія Поперечного, який привітав присутніх зі святами, подякував за підтримку усім, хто протягом 2018-го року допомагав громаді розвиватися і вирішувати нагальні проблеми та побажав усім жителям Теребовлянської громади гараздів на новий 2019-тий рік.

Більше фото – на сторінці у ФБ: Відкриття ялинки 2018-2019

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації свята та облаштування святкової ілюмінації. Щасливого Нового року та Різдвяних свят!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =