У Теребовлі – письменник і журналіст Остап Дроздов

На зустріч до теребовлянців та усіх бажаючих пошановувачів сучасної української літературної творчості завітав 8 жовтня Остап Дроздов – автор двох романів-вибухів «№1» та «№», ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK. Автограф-сесія та цікава дискусія відбулась у стінах міського магістрату – теребовлянської ратуші.

Робити кожен свою справу, висловлювати протест заплямованому політикуму, любити країну, але не шукати собі ідолів – це лише невелика частина порад, які почули на свої запитання слухачі.

«Коли хочеш все і відразу, то приходить ніщо і поступово» – говорить Остап Дроздов. «Українці часто мислять глобальними речами, але не намагаються покращити простір навколо себе, змінювати щось на відстані витягнутої руки». Про свій перший роман автор розповів багато цікавих і особистих нюансів, які кожен зможе прочитати як в самому тексті, так і «між рядків».

Три години зустрічі дали чималу поживу для роздумів тим, хто шукає відповідей та прагне як самому стати щасливішим, так і допомогти власній країні. Щиро дякуємо за організацію Теребовлянській Княжій Книгозбірні та її керівнику-натхненнику Наталі Михно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 6 =