Тренінг з написання проектів для гуманітарної сфери

10 травня у Теребовлянській міській раді відбувся базовий тренінг з написання проектів для працівників гуманітарної сфери Теребовлянської громади.

Автор проекту – не прохач, а партнер грантодавця у реалізації спільних ідей. Проблема і перспектива – два кити доброго проекту. Чому вартує брати участь в конкурсах проектів, на що звернути особливу увагу при їх написанні, що таке – бюджет проекту? На ці та інші питання спільно шукали відповіді, працювали в групах над окремими пунктами проектної заявки, а також – створили мобільну групу для обміну корисною інформацією, лінками на активні конкурси і гранти.

В тренінгу взяли участь працівники організацій та закладів освітньої, культурної та соціальної сфер нашої ОТГ.

“Освітні, культурні та соціальні проекти сьогодні дають поштовх до розвитку суспільства, – зазначає ініціатор та основний спікер тренінгу, заступник міського голови Людмила Колісник, – На рівні ж ОТТ : участь в різноманітних грантових конкурсах – це можливість залучити зовнішні кошти та втілити хороші ініціативи, які практично не мають  шансів на реалізацію при обмеженому бюджеті місцевої громади, левову частку якого “з’їдають” зарплати та інфраструктурні проекти”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + ten =