Відділ архітектури та містобудування

Начальник відділу - Лещук Ярослав Мирославович

Головні спеціалісти: Бучинський Володимир Іванович, Гулюк Олександр Юрійович

Відділ бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення

Начальник відділу - Добрянська Ольга Володимирівна

Головні спеціалісти: Кушнір Ольга Юріївна, Стрихар Маргарита Михайлівна, Щуцька Тетяна Василівна, Ярошевський Володимир Богданович

Відділ земельних ресурсів

Начальник відділу - Голяк Оксана Богданівна

Головні спеціалісти: Апостол Наталія Мирославівна, Нагірна Інна Афанасіївна

Відділ надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи

Начальник відділу - Свинарчук Ростислав Олегович

Головні спеціалісти: -
Інспектори: Бабій Ганна Володимирівна, Живіцька Оксана Зіновіївна, Луцків Надія Володимирівна, Онишкевич Наталія Мирославівна, Поліха Марія Володимирівна

Відділ освіти

Начальник відділу - Климко Світлана Зіновіївна

Головні спеціалісти: Мудра Олена Олегівна, Подедворний Андрій Степанович
Спецііалісти I категорії: Ульянова Надія Ігорівна

Фінансовий відділ

Начальник відділу - Чорній Ірина Володимирівна

Головні спеціалісти: Кульчицький Володимир Романович, Стець Іван Степанович, Трендовацька Ірина Романівна, Фута Людмила Володимирівна;
Сектор аналізу та контролю надходжень до міського бюджету (завідувач сектору - Луцко Василь Володимирович; головні спеціалісти: Коломієць Володимир Михайлович)

Юридичний відділ

Начальник відділу - Смільський Роман Степанович

Головні спеціалісти: Малечко Зоряна Петрівна

Відділ культури

Начальник відділу - Кузів Михайло Романович

Головні спеціалісти: Вітик Ольга Володимирівна

Відділ промоції, зв'язків з громадськістю та молодіжної політики

Начальник відділу - Слободян Ірина Любомирівна

Головні спеціалісти: Легенький Ярослав Мирославович

Відділ соціальної роботи

Начальник відділу -

Головні спеціалісти: Бронська Тетяна Володимирівна, Грицишин Наталія Михайлівна, Дзедзинська Наталія Дмитрівна

Територіальний центр

Керівник - Іваніцька Наталія Іванівна

Відділ соціальної допомоги вдома, відділ денного перебування, відділ для постійного або тимчасового перебування у стаціонарному догляді, відділ надання адресної натуральної або грошової допомоги

ЦФЗН «Спорт для всіх»

Керівник - Королюк Ярослав Іванович

Головні спеціалісти: -

Відділ діловодства та контролю

Начальник відділу - Бойчук Людмила Дмитрівна

Головні спеціалісти: Грод Оксана Василівна, Ковальчук Оксана Михайлівна, Лось Віктор Іванович, Чернецька Тетяна Василівна

Відділ реєстрації місця проживання

Начальник відділу -

Головні спеціалісти: -
Діловод: Дудар Леся Андріївна

Відділ Центр надання адміністративниз послуг

Начальник відділу -

Адміністратори: -