Соціальний проект до Миколая в комп’ютерній школі Do_IT

Школа новітніх технологій «Do_IT», яка нещодавно запрацювала у Теребовлянській громаді, запровадила наприкінці 2018-го року свій перший благодійний проект для соціально незахищених дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування та тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Таким чином Теребовлянська міська рада вирішила замінити традиційне вручення подарунків на сцені, чого найменше потребують такі діти, а натомість – внести в їх буденність нове цікаве дозвілля + солодкі подарунки + можливість навчатися у майбутньому у сучасній комп’ютерній школі.

В рамках цього проекту 5 різновікових груп, а це загалом близько 60 дітей, мали змогу безкоштовно відвідати цікаві комплексні заняття у комп’ютерній школі та наприкінці занять отримати солодощі до Нового року.

Викладачі школи доклали максимум зусиль, аби діти, які потрапили на ці благодійні заняття, отримали позитивні враження від відвідин затишної та сучасної «території» Do_IT, а також планують запровадити на постійній основі безкоштовні курси IT для соціально незахищених дітей.

Нагадуємо, що реєстрація для різних вікових груп на навчання Do_IT з нового 2019-го року – триває. В програмі занять – основи та візуальне програмування; робототехніка; анімація та 3Dграфіка; web програмування; фото, відео дизайн та багато іншого. Зареєструватись можна через онлайн-форму на сторінці комп’ютерної школи Do_IT у мережі Фейсбук: www.facebook.com/kompschooltereb/
Телефон для додаткової інформації: 098 151 0 251
Електронна та поштова адреси:
do.it.terb@gmail.com
м. Теребовля, вул. Шевченка, 53.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − one =