Школа Do_IT: технології – зрозумілі для кожного, завдання, які розвивають і захоплюють

У світі 21 століття без мобільних технологій, гаджетів та доступу до інтернету не уявляє себе абсолютна більшість дітей та молоді. Та й дорослим ІТ-ресурси дають багато додаткових можливостей для навчання, роботи і розваг. Саме через попит на комп’ютерні навчання (програмування, дизайн, корисні розвиваючі додатки, тощо) Теребовлянською міською радою було розроблено та втілено (завдяки співфінансуванню програми DOBRE) проект сучасної комп’ютерної Школи Do_IT.

З початком 2019 року Школа, відкрита кілька місяців тому при інформаційно-технічному відділі Теребовлянської мистецької школи, набрала три нові вікові групи (6-8, 9-12 та 13-15 років), а також – запровадила навчання для дорослих (40+).

Заняття для дітей тут – комплексні, з розминками, іграми, цікавою та важливою тематикою. Попри вивчення програм діти знайомляться із такими поняттями як булінг і взаємоповага, набираючи текст – вивчають алфавіт, а також складають меню «власного» ресторану, граються в правила дорожнього руху, пізнають закони фізики і звісно – програмують!
Дорослі теж не відстають і наполегливо вдосконалюються, щоб працювати ефективніше та бути на одній хвилі з молодим поколінням.

На базі Do_IT у 2019-му плануються благодійні акції, фотосесії, навчальні програми для широкого кола людей та інші цікаві ініціативи. Щоб бути в курсі – слідкуйте за їх сторінкою в Фейсбуці. А вже 5 лютого – приходьте на воркшоп “Разом до найкращого інтернету”, який відбудеться о 14.00 в приміщенні Школи за адресою м. Теребовля, Шевченка 53.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 11 =