Міста Партнери

Любомиж (Республіка Польща, Нижньосілезьке воєводство) – партнерство започатковане у березні 2015 року. Із цим містом Теребовля має спільну сторінку історії часів масових примусових переселень українців та поляків 44-47 років.
Угода передбачає співпрацю у розвитку соціально-економічної сфери обох міст: Теребовлі та Любомижа, а також:

  • обмін творчими колективами,
  • проведення спільних фестивалів,
  • співробітництво між навчальними закладами,
  • співпрацю в галузі промисловості, СГ та ЖКГ, тощо.

За час партнерських відносин здійснено ряд культурних та молодіжних обмінів, а також у серпні 2016 року в селі Боричівка Теребовлянської громади проведено перший фестиваль «Зустріч двох міст – одного роду : Боричівка-Любомиж», який відбувся за участі офіційної делегації з міста-побратима Любомижа.

Сайт міста Любомиж. Любомиж на карті Google

Конопніца (Республіка Польща, Люблінське воєводство) – стала партнером Теребовлі у липні 2016. Підґрунтям для подальшої співпраці стало залучення війта Конопніци до роботи над Стратегією розвитку Теребовлянської ОТГ спільно з Фундацією ініціатив менеджерських (м.Люблін).

Угода про міжнародне співробітництво між Теребовлею та Конопніцею передбачає спільну роботу над проектами і грантами, промоцію місцевих культур і традицій, молодіжні обміни, спортивні заходи, тощо.

За час партнерства підготовлено спільний проект на Програму транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, здійснено молодіжні обміни, а також обмін досвідом у сфері туризму під час ряду спільних семінарів на тему використання взаємного потенціалу партнерських громад України і Польщі.

Сайт ґміни Конопніца. Конопніца на Карті Google

Новини міжнародної співпраці