Опитування молоді у громаді. Програма “Молодіжний працівник”


Депутати Молодіжної міської ради м.Теребовля беруть участь у навчальній програмі “Молодіжний працівник”. Програма реалізується за міжнародної підтримки ПРООН та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
Після завершення першого базового тренінгу наші учасники отримали домашнє завдання, виконавши яке зможуть взяти участь у наступному етапі програми. Усі 4 пункти із цього списку виявились дуже оригінальними та цікавими. Перш за все, ММРівці дослідили можливості громади: інфраструктуру, стейкхолдерів, ГО та ініціативні групи у громаді, географічні місця збору молоді та історичний аспект її розвитку. Наступне завдання – визначення потреб населення віком 14-35 років. Для цього депутати-учасники програми розробили анкету та провели опитування серед школярів, студентів та молодих працівників у громаді, у якому дослідили потреби молоді, її захоплення та головні побажання щодо подальшого ровитку молодіжної ситуації у громаді. Підсумувавши результати опитування, учасники програми провели зустріч із опитаною молоддю, серед якої – учні, студенти та працівники громади.
“Молодь радіє, бо тепер її думку запитують, вислуховують та беруть до уваги, – коментує результати спільної праці учасниця Програми “Молодіжний працівник” Лілія Соха, – Гарантуємо – у своїй громаді таке робитимемо частіше”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 17 =