Молоді волейболісти-вихованці Теребовлянської спортшколи опановують нові рівні майстерності та визнання!

Волейбол у нашій громаді – один із найбільш популярних серед молоді видів спорту. Завдяки хорошому тренерському складу та постійній підтримці даного виду спорту від міського голови, Теребовля дає хороший старт здібним та наполегливим гравцям.
Як уже повідомлялося раніше, кілька вихованців теребовлянської ДЮСШ грають в збірних України. Грудень 2017-го став для Ярослава Савківа новим етапом спортивного розвитку – його обрано капітаном юнацької збірної України (U-18)!

Приємною звісткою розпочався для наших волейболістів і 2018 рік. Зокрема, Оскоріп Руслан та Максим Руденко, які у складі теребовлянської волейбольної команди у 2016-2017 роках здобували для нашого міста титул чемпіонів України серед юнаків –  в складі чоловічої збірної представлятимуть нашу державу у фінальному раунді Чемпіонату Європи-2018!

«Щиро радіємо перемогам наших дітей, за яких вболівали тут, у Теребовлі та продовжуємо слідкувати за їх подальшою кар’єрою на вищому рівні. Їх особисті результати – це наша гордість та показник, що ми йдемо вірним шляхом, шляхом розвитку молодіжного спорту, – зазначає міський голова Сергій Поперечний., – бажаємо хлопцям успіхів на міжнародній арені, а нашим збірним в цілому – заявити про спортивну Україну якомога гучніше».

На фото: Оскоріп Руслан – гравець під номером 2, Максим Руденко – номер 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 8 =