“Інститут охорони грунтів України” запрошує аграріїв до співпраці

Тернопільська філія державної установи “Інститут охорони грунтів України” атестована відповідно о вимог ДСТУ ISO10012:2005 у сфері фізико-хімічних, хіміко-токсикологічних, радіологічних вимірювань і сільськогосподарської продукції, грунтів, води, агрохімікатів, мінеральних добрив та інших сумішей грунтового живлення.

Це єдина установа в Україні з 50-річним досвідом, яка проводить моніторинг грунтів за агрохімічними, фізико-хімічними та еко-токсикологічними показниками.

Предметом діяльності установи є здійснення науково-методичного забезпечення та єдиної наукової політики у сфері охорони грунтів, їх родючості, раціонального використання та екологічної безпеки земель сільськогосподарської продукції, сировини, агрохімікатів, мінеральних добрив та проведення відповідних наукових досліджень.

У межах своїх функціональних повноважень фахівцями установи надається юридичним і фізичним особам більше 100 видів платних послуг.

Відповідно до нормативно-правових актів видається агрохімічний паспорт поля, земельної ділянки, картограми, які використовуються в процесі регулювання земельних відносин, передбачених Законом України “Про охорону земель” та ряд інших форм держзразка Протокольних вимірювань на сільськогосподарську продукцію, сировину, добрива, різні види кормів тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + eleven =