Благодійність у нашій громаді: Аукціон добрих справ 2018

Для добрих справ потрібно небагато: почути і повірити…
Все інше – справа часу

В переддень Новорічно-Різдвяних свят кожен з нас намагається підбити підсумки втіленого за рік, переоцінити власні помилки, зробити висновки та накреслити майбутні плани. Не забуваємо в цей час про рідних та близьких – готуємо подарунки, теплі слова, спільні святкування. Але є в нашій громаді жителі та сім’ї, чиї домівки давно не зустрічали гостей із подарунками, хто скучив за увагою, добрим словом та реальною допомогою з боку ближніх.

Уже другий рік поспіль знаходяться в Теребовлянській громаді меценати, готові створити свято для осиротілих дітей, самотніх літніх людей, сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, взявши участі в «Аукціоні добрих справ» під час Дня Патріота у Теребовлі. Щороку на аукціоні оголошується кілька життєвих історій, без прізвищ та конкретних адресатів, але з ключовим запитом – допомогти у придбанні найнеобхідніших речей для тих, хто сьогодні потребує благодійної допомоги. Обрати собі історію на аукціоні приходять підприємці нашої громади, меценати, готові пожертвувати власні кошти на адресну допомогу землякам. Контакти людей, чия історія зачепила найбільше, отримують у конвертах особисто та протягом передноворічного періоду втілюють добрі справи у життя.

Приємно, що кількість таких справ щороку збільшується, та всі вони знаходять своїх благодійників. Зокрема, цьогоріч…

Подружжя літніх людей із Семенова, із одним хворим серцем на двох та холодним будинком, що потребує постійного догляду, отримали необхідну допомогу від Володимира Концура (ТзОВ ФЕРО-ПЛАСТ) – новий конвектор та потрібні для сім’ї продукти харчування. Підприємець також особисто попіклувався про встановлення нового опалювального приладу.

Для привітної дівчинки Наталі, якою після смерті мами опікується тітка, свято перед Миколаєм влаштував керівник фермерського підприємства Василь Семак – виділивши кошти на новий одяг та взуття, а також – на запас продуктів для сім’ї. Також за ці кошти Наталя змогла придбати необхідний інструмент для власної маленької справи, оскільки крім школи навчається ще на перукарських курсах та дуже хоче мати хоча б невеликий власний заробіток.

Допомогти турботливому та чуйному батькові, який до пізніх літ доглядав сина з інвалідністю, а сьогодні й сам дуже часто хворіє, взявся місцевий підприємець Роман Бронський. Сім’я, чиєю життєвою історією перейнявся меценат, постійно потребує ліків та продуктів харчування, тож байдужості тут не могло бути місця. На Миколая підприємець завітав до цієї сім’ї з необхідними речами та смаколиками.

80-річна пані Володимира, не маючи сім’ї, звикла пригощати сусідів та знайомих випічкою домашнього приготування. Справу свого життя перетворила на волонтерство – допомагає готувати печені ласощі для вояків в АТО. Її історія теж потрапила на «Аукціон добрих справ» та була придбана підприємцем Антоніною Хабурською, що взялася допомогти пані Володимирі з основним її інструментом – духовкою для випічки.

Зігріти сім’ю переселенців – дівчинку Ангеліну та її маму, що проживають в орендованій квартирі та витрачають більшість коштів на оплату скромного житла, погодився місцевий підприємець Роман Субчак. Тепла постіль, обігрівач, солодкі подарунки до Миколая – завітати з допомогою до незнайомих людей іноді складно, та дуже потрібно.

Одинокій пані Олі, яка сама хворіє та поряд із тим ще доглядає стареньку матір, допомогу запропонував підприємець Ігор Борецький – ця сім’я постійно потребує продуктів, оскільки основний дохід іде на придбання медикаментів. Запас продуктів, придбаний меценатом, а також – текстиль та побутову хімію для дому отримала підопічна терцентру через соціальних працівників.

Заключну історію аукціону придбав міський голова Сергій Поперечний. Його підопічними у благодійній справі стала багатодітна сім’я, що потрапила в складні життєві обставини. Трьом дівчаткам, які живуть разом з батьками в одній тісній кімнаті, Сергій Іванович придбав та подарував новий м’який інвентар для ліжок (подушки, ковдри), постільну та натільну білизну, фрукти і солодощі.

Добра традиція благодійного аукціону знайде своє продовження у 2019-му році, як завше – в останню неділю листопада – на День Патріота у Теребовлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − three =