54 сесія. На порядку денному – питання освіти, молоді, соціальної політики

Сьогодні, 30 січня, відбулась чергова (54) сесія Теребовлянської міської ради сьомого скликання. Депутати затвердили форму контракту з директорами шкіл та доручили міському голові укласти договори з керівниками закладів загальної середньої освіти Теребовлянської громади.

З метою адміністрування соціальної роботи у громаді, рішенням сесії (Про внесення змін до рішення від 26 грудня 2015 року №26 “Про структуру та чисельність апарату Теребовлянської міської ради сьомого скликання”) створено відділ по соціальній роботі.

Для популяризації знань та освітніх досягнень серед учнів шкіл міською радою також призначено стипендії 11 учням – обраним представникам ЗСО І-ІІІ ступенів Теребовлянської ОТГ.

Також депутати затвердили ряд технічних документацій по земельних ділянках, відповідно до заяв жителів громади, договори про міжбюджетні трансферти, проектно-кошторисні документації, тощо. Детально з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись у відповідному розділі сайту у встановлений законодавством термін.

Результати поіменного голосування є у меню нашого сайту “Публічна інформація”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 12 =